Виховна система школи

/Files/images/230217_37.jpg

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі школи є: реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі; залучення молоді до національної та світової культури; збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління; виховання патріотизму, громадських якостей особистості; забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників.

Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

/Files/images/230217_37.jpg

З досвіду роботи

/Files/images/230217_37.jpg

Виховний захід "Хліб усьому голова"

Мета. Виховувати глибоку пошану до хліба; поглибити знання учнів про хліб, народні звичаї та обрядовасть пов'язані з хлібом.

Обладнання. Урочисто прибрана сцена вишитими рушниками. В правому кутку перев'язаний сніп пшениці; в лівому мультимедійна дошка; на почесному місці – коровай, як символ достатку.

З матеріалами заходу можна ознайомитись, скориставшись наступним посиланням: "Хліб усьому голова"

/Files/images/230217_37.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 723