/Files/images/230217_40.jpg

Як добре вчитися

Кожен з нас в дитинстві йде в школу і вчиться там, як мінімум, 9 класів, щоб здобути середню загальну освіту. Потім багато хто або продовжує вчитися в школі, або йде в технікум, коледж чи інший навчальний заклад. Після цього багато хто йде на вищий пілотаж – навчання у вищому учбовому закладі.

Тепер перейдемо до справи і поміркуємо про те, як же вчитися на відмінно. Що потрібно робити для хорошого навчання? Отож – поради для здобуття успішних та дійсно заслужених оцінок, або просто «як добре вчитися»:

Відвідувати всі уроки або лекції. Тобто необхідно прагнути до сто процентної відвідуваності. Це часто буває дуже важливо, оскільки багато викладачів звертають сильну увагу на відвідуваність і якщо у Вас є багато пропусків, то можливо Вам не варто чекати високої оцінки.

Конспектувати все, що диктують, а також старатися майже все, що говорять. Для цього потрібно не відволікатися на інші предмети. Тобто Ви повинні забути, що у Вас є телефон і інші речі.

Окрім конспектування, ще потрібно слухати все, що говорять. Намагайтеся зрозуміти і запам’ятати найголовніше, що говорить Ваш викладач.

Після лекції, пари або уроку, ми радимо відкрити Ваш конспект і ще раз перечитати, подумати, що Ви тільки що пройшли. Іншими словами, переварити інформацію, яку Ви запам’ятали, почули або встигли записати. Це дуже важливо. Пам’ятайте повторення – мати навчання, а відразу після пройденого матеріалу Ви зможете пригадати ті тонкощі, які Ви не зможете пригадати через тиждень.

Якщо щось не зрозуміле, то необхідно відразу з цим розібратися. Для цього пошукайте в інтернеті необхідну інформацію, в крайньому випадку можна узяти книгу в бібліотеці.

Якщо Ви отримали завдання, то зробіть його якнайшвидше.

/Files/images/230217_40.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 869